Fuelfree – opinie – cena – gdzie kupić?

Fuelfree – niezawodny sposób na obniżenie kosztów paliwa

Full free – co i jak? Koszt paliwa w Polsce nie należy do najniższych. Niezależnie od marki samochodu i rodzaju napędu płacimy za paliwo dużo, a ceny mają tendencje zwyżkowe. Czy istnieje dobry sposób na ograniczenie kosztów paliwa? Dla wielu samochód jest narzędziem pracy i niezbędnym środkiem transportu. Rzadsze korzystanie z samochodu może przynieść oszczędności, dla większości Polaków jest jednak niemożliwe. Powiedzmy szczerze – korzystanie z samochodu to konieczność, nie da się uniknąć kosztów związanych z jego eksploatacją i zakupem ropy, gazu czy benzyny.

Samochód to także wygoda. Umożliwia nie tylko łatwy dojazd do pracy. Ułatwia wyjazd na zakupy i w celu załatwienia codziennych spraw. Jest także niezbędny kiedy mamy dzieci, które należy odwieźć do szkoły. Dzięki posiadaniu samochodu możemy także zwiedzać kraje i miejsca, do których nie zawsze można dojechać w inny sposób. Dla rodzin z dziećmi korzystanie z samochodu jest wręcz tańsze niż korzystanie z komunikacji publicznej. Czy jednak można coś zrobić, aby korzystanie z samochodu było tańsze? To rozwiązałoby wiele problemów i było pomocne dla wszystkich korzystających z samochodów, niezależnie czy używamy ich do pracy czy do realizacji innych celów.

Statystyki

Według danych statystycznych w 2016 roku płaciliśmy za benzynę Pb 95 aż – 4,73 zł, a za olej napędowy – 4,62 zł. Nie są to małe koszty. Jak pokazują dane, Polska jest jednym z tych krajów, gdzie za przeciętną pensję obywatel może kupić znikomą ilość paliwa, w porównaniu na przykład do Stanów Zjednoczonych. Prognozy pokazują, że ceny paliw mogą wzrosnąć, co oznacza jeszcze większe wydatki. Jak zatem oszczędzić na paliwie? Czy istnieje możliwość zmniejszenia spalania w samochodzie? Na szczęście odpowiedź brzmi – „tak!”. Jest to możliwe dzięki innowacyjnemu produktowi jakim jest Fuelfree. Czym jest, jak działa i gdzie go kupić dowiecie się z poniższego artykułu.

Fuelfree – opis produktu, składniki

Dzięki wieloletnim badaniom i zastosowaniu najnowszych technologii powstał produkt, który umożliwia znaczne zmniejszenie zużycia paliwa. Jest on genialny w swojej prostocie i zarazem bardzo skuteczny. Dodatkowo jest bezpieczny dla samochodu. Bardzo łatwo go zamontować i zdemontować. Nie jest to proszek lub ulepszacz do paliwa, który może mieć negatywny wpływ na silnik, spowodować konieczność naprawy i poniesienie dodatkowych kosztów. Fuelfree to urządzenie bezpiecznie i skuteczne. Od lat popularne na zachodzie i w Stanach Zjednoczonych, teraz dostępne też w Polsce. To wybawienie dla wszystkich, których koszty paliwa przyprawiają o ból głowy.

Fuelfree to niewielkie urządzenie o niepozornym wyglądzie. Oryginalny produkt jest w charakterystycznym żółtym kolorze, po nim można odróżnić go od podróbek, które nie będą spełniały swojego zadania. Sekretem działania Fuelfree jest ukryty w jego wnętrzu magnes. Montuje się go na górnej części przewodu paliwowego. Jego instalacja jest dziecinnie prosta. Do każdego produktu dołączona jest także instrukcja obsługi podpowiadająca jak postępować krok po kroku. Fuelfree nie zakłóca normalnego funkcjonowania silnika, nie ma żadnych negatywnych skutków dla pracy systemu. Dzieła skutecznie, ale bezkolizyjnie.

FuelFree to niewielkie i proste urządzenie pomagające zmniejszyć zużycie paliwa. W urządzeniu zamontowane są magnesy wykonane na bazie neodymu (NdFeB). Zasada jego działania oparta jest na technologii rozkładu skrzepów paliw. Daje możliwość zmniejszenia zużycia paliwa nawet o 20 %. Jest to bardzo duża oszczędność w skali miesiąca, wygląda imponująco po przeliczeniu na kwotę roczną, która zostaje w naszej kieszeni.

Oszczędnik Fuelfree – metoda działania Paliwo w zależności od warunków zewnętrznych: temperatury i wilgotności powietrza ulega przemianom. Sprawia to, że zwiększa i zmniejsza swoją objętość, jego cząsteczki rozszerzają się i kurczą. Przez taki stan rzeczy z wyodrębnionych z paliwa cząsteczek węglowodoru tworzą sie skrzepy. Powoduje to straty w wydajności paliwa, część skrzepów nie ulega bowiem procesowi spalania.

Fuelfree działa na zasadzie rezonansu magnetycznego. Fale emitowane przez urządzenie rozbijają skrzepy węglowodorowe, poprawiając jakość paliwa i zwiększając jego wydajność. Dzięki temu, że skrzepy zostały rozbite, mogą do nich dotrzeć cząsteczki tlenu w skutek czego całość paliwa może ulec procesowi spalania. Jest to metoda prosta i rewelacyjnie skuteczna. W znacznym stopniu podnosi wydajność paliwa, w związku z czym wystarcza go na dłużej. Niższe są dzięki temu koszty użytkowania samochodu, niezależnie od tego czy napęd jest na benzynę, ropę naftową czy gaz.

Niewielu zdaje sobie sprawę z faktu, że tankując paliwo, w rzeczywistości wykorzystujemy tylko 80-85% zatankowanej ilości. Pozostałe 15-20% w wyniku grupowania się cząsteczek, nie może zostać wykorzystana. Jest to ogromna strata. Na szczęście, dzięki Fuelfree możemy temu zapobiec i wykorzystać tankowane paliwo nawet w 100%.

Fuelfree nadaje się do wszystkich typów silników, niezależnie czy nasz samochód ma napęd diesla, gazowy czy benzynowy. Badania pokazują, że Fuelfree daje możliwość oszczędności od 14 do 20 %, wiele zależy od wielkości silnika i jakości paliwa, które tankujemy. Ważne jest także to jaki mamy styl jazdy. Wspaniałą zaletą Fuelfree jest to, że produkt jest uniwersalny, a jego skuteczność została sprawdzona na wielu modelach samochodów, zarówno osobowych, jak i ciężarowych.

Efektem ubocznym, ale niezwykle pozytywnym procesu, który wywołuje Fuelfree jest zmniejszenie emisji do środowiska szkodliwych substancji podczas spalania. Jest to bonus, który z pewnością ucieszy każdego, kto zwraca uwagę na ochronę środowiska i czystość powietrza, którym oddychamy. Badania wykazały, że dzięki Fuelfree można zmniejszyć  emisję CO i CH od 40%  do 50%, co robi wrażenie.

Jakie są dodatkowe zalety korzystania z Fuelfree

Korzystacie z Fuelfree to możliwość oszczędzenia pieniędzy na paliwie. Jednak Fuelfree daje więcej korzyści, które są dostrzegalne juz po krótkim czasie użytkowania.  Urządzenie jest bardzo łatwe i szybkie w montażu. Nie trzeba korzystać z usług mechanika, można je zamontować samodzielnie, nawet jeśli nie mamy doświadczenia.

Fuelfree korzystnie wpływa na stan silnika, znacznie poprawia stan katalizatora i wydłuża jego żywotność. Dodatkowo, silnik samochodu, w którym zamontowany jest Fuelfree jest w lepszym stanie i jest mniej podatny na usterki. Wszystko dzięki temu, że paliwo jest czystsze i proces spalania przebiega bez niepotrzebnych, szkodliwych resztek, jakie powodują skrzepy. Zauważono, że dzięki Fuelfree dłużej działają także świece żarowe. Dzięki działaniu Fuelfree silnik pracuje płynie, o wiele wydajniej i z większą mocą.

Fuelfree zadziwiło już swoim działaniem wielu kierowców. W Internecie znaleźć już można pozytywne opinie wielu zadowolonych klientów, którzy bardzo szybko zauważyli różnicę. Są wśród nich także kierowcy zawodowi. Spalanie w samochodach zadowolonych klientów spadło o kilka litrów na 100 kilometrów, co jest świetnym wynikiem. Wielu użytkowników wspomina także o poprawie działania silnika i zwiększeniu mocy. Warto zainwestować w sprawdzony i skuteczny produkt, tym bardziej, że jego cena jest niewielka.

Skrzepy powstające w paliwie to nie tylko strata ekonomiczna. Niosą one ze sobą duże ryzyko awarii samochodu. Mogą zatkać węże przewodów paliwowych, negatywnie wpływają także na sam zbiornik paliwa oraz na wtryskiwacze paliwa. Nie jest to więc jedynie kwestia oszczędności. Fuelfree dba o stan naszego samochodu, dzięki niemu możemy uniknąć wielu awarii i kosztów naprawy.

Gdzie najlepiej kupić Fuelfree

Fuelfree to urządzenie bezkonkurencyjne. Jest zdecydowanie lepszej jakości niż większość produktów na rynku, które często okazują się podróbkami. Nie warto ryzykować, najlepiej od razu zajrzeć na stronę producenta  i bezpośrednio kupić produkt pewny i oryginalny. Kupując produkt bezpośrednio mamy także gwarancję najniższej ceny. Fuelfree kosztuje w promocyjnej cenie jedynie 219 złotych. Nie jest to wielki wydatek, a korzyści płynące z posiadania tego urządzenia są ogromne.

Be the first to comment on "Fuelfree – opinie – cena – gdzie kupić?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*